מרכז הורות ובית חם לאימהות ותינוקות

אני שמחה להכיר לך את "מקום בלב" מרכז הורות חדש שהקמתי בביתי בגבעתיים – מרכז שהוא בית חם לאימהות ותינוקות מגיל לידה ועד גיל שנה ובו אשמח לארח אותך במפגשים המיועדים לאימהות ותינוקות בחופשת לידה: סדנת "בייבי שיר", מעגלי אימהות מדברות, עיסוי תינוקות,ליווי התפתחותי, בייבי יוגה, מפגשים מוסיקליים לתינוקות, הדרכות מנשאים, הרצאות על הורות ועוד. בנוסף אני תמיד שמחה לשתף פעולה עם מרכזי הורות ומתנס"ים.

 

**** סדנאות ומפגשים במקום בלב – שינקין 79 גבעתיים****

 

אני מבינה שלא כולן יכולות להתחייב ולהגיע לכל המפגשים ולכן מעתה לחלק מהסדנאות ניתן יהיה להגיע למפגש בודד בעלות של בין 65-70 ש"ח (תלוי בסוג המפגש), וכמובן שכמו תמיד ניתן יהיה להשלים את המפגש שפספסתן בכל סדנה שתבחרו על בסיס מקום פנוי ובהתאם לגיל.

**** כל הסדנאות והמפגשים מתקיימים בקבוצות קטנות עם יחס אישי וחם וכוללים גם כיבוד קל ושתייה ******
לפרטים נוספים והרשמה >>>>> https://lp.vp4.me/8kaz

 

סדנאות במקום בלב – שינקין 79 גבעתיים שיפתחו בקרוב:

 

 

 

בייבי שיר:

סדנה חדשה תפתח ביום רביעי 1.1.20 בשעה 11:00 במקום בלב שינקין 79 גבעתיים.  עלות הסדנה 240 ש"ח  
תוכנית מוסיקלית התפתחותית לאם ולתינוק המדברת על הקשר בין מוסיקה להתפתחות תינוקות ולהתפתחות הקשר בין האם לתינוק.
למי מיועד? תינוקות בגילאי 9 שבועות ועד טרום זחילה.
מה בתוכנית? 4 מפגשים שבועיים בני שעה  ורבע  כל אחד המורכבים משירים, דקלומים, אביזרים, ריקודים וכלי נגינה מיוחדים המותאמים לקשב של התינוק בתקופה הראשונה שלאחר הלידה.
בכל מפגש נשוחח גם על נושאים שונים כגון: שינה, בכי, התמודדויות שונות בהורות, הכנה למוצקים, הכנה לחזרה לעבודה ועוד.

עיסוי תינוקות: 

סדנה חדשה תפתח _______________ במקום בלב שינקין 79 גבעתיים. * עלות הסדנה 180 ש"ח ** ניתן להגיע למפגש בודד בעלות של 70 ש"ח.  המחיר לסדנה כולל שמן לעיסוי וחוברת הדרכה.

עוד בהיותו ברחם אימו חווה התינוק מגע עמוק והדוק בסדנת עיסוי התינוקות בשיטת IAIM נחזיר את התינוק לאותו המגע החם והאוהב תוך התמקדות בחיזוק שרירי הכתפיים, שכמות, רגליים, ידיים ועוד. בנוסף נלמד כיצד ניתן להקל על התינוק בכל תקופת הגזים. למי מיועד? תינוקות בגיל 3 שבועות ועד טרום זחילה. מה בתוכנית? 3 מפגשים בהם נלמד לזהות את צורכי התינוק ולתת לו את המענה הנכון ביותר לאותו הצורך, שינה רגועה וטובה יותר, עזרה בהתקפות הגזים, חיזוק והרפיה של השרירים. 

 

בוקר של מנשאים:

 המפגש הקרוב:            בין השעות 10:00-12:00 במקום בלב שינקין 79 גבעתיים עלות המפגש 70 ש"ח שיתקזזו ממחיר המנשא במידה וירכש במהלך המפגש.

haminsa-hanachon_logo-01

מפגש מנשאים קבוצתי בו ניתן למדוד מנשאים ולקבל הדרכה גם על מנשאים שלכם. 

 

ליווי התפתחותי: * יפתח במידה ויהיו מספיק נרשמות

הליווי ההתפתחותי הוא הזדמנות להעניק לתינוק תשתית עמוקה להתפתחות העתידית ונקודת פתיחה נעימה ומעשירה בחודשי החיים הראשונים, הסדנה מיועדת לתינוקות מגיל לידה ועד הליכה המחולקת לפי קבוצת גיל ומלווה את התפתחותו המוטורית והחושית של התינוק באמצעות תרגילים, משחקי התפתחות, מגע, תנועה במרחב, שימוש באביזרים ותוך שימוש במוזיקה ודקלומים. הסדנה משלבת הרצאות ושיחות שעוסקות בהתמודדות ההורית עם נושאים שונים בחיי התינוק כגון התמודדות עם בכי, הרגעה, תנוחות נשיאה ועוד. בתוך מרחב מכיל נתרגל שכיבה על הבטן, הרמת ראש, חיזוק טונוס שרירים, עיסוי תינוקות ,נרקוד יחד, נחשף לקולות וצלילים, לסוגי מגע מגוונים ונבלה זמן איכות.

 4 מפגשים של 45 דקות כל אחד מגילאי חודש וחצי ועד שנה לפי חלוקה לקבוצות גיל.

בייבי יוגה: * יפתח במידה ויהיו מספיק נרשמות 

בייבי יוגה היא דרך נפלאה להענקת חום ואהבה לתינוק, לתרומה להתפתחותו הסנסו-מוטורית וליצירת חוויה משותפת וטובה של ההורה והתינוק. 
בסדנת בייבי יוגה מתרגלים אסאנות (תנוחות) שונות לתינוק, תנוחות משותפות להורה ולתינוק, מתיחות עדינות, ניעות, הרפיה, נשימה, חיבור, רכות וחיבוק אוהב. כל הפעילות, במהלך הסדנה נעשית בצורה עדינה, בטוחה ומרגיעה והיא מצוינת לחיזוק מערכת החיסון אצל התינוק, לשיפור תהליך העיכול שלו, להקלה על בעיות של גזים, קוליק ובקיעת שיניים.  תרגול סדיר של בייבי יוגה יביא להרגלי שינה  טובים יותר לתינוק ולהוריו ויסייע לתינוק ללמוד על גבולות גופו.

4 מפגשים של 45 דקות כל אחד מיועד מגילאי חודשיים ועד טרום זחילה.

 

מפגשיר: * יפתח במידה ויהיו מספיק נרשמות 

 

מפגשים מוסיקליים  בני 40 דקות כל אחד המורכבים משירים, דקלומים, אביזרים, ריקודים וכלי נגינה מיוחדים המותאמים לקשב של התינוק. למי מיועד: תינוקות מזחילה ועד הליכה.

ניתן להרשם לסדנה של 4 מפגשים בעלות של 180 ש"ח, עלות מפגש בודד 50 ש"ח.

 

 

 

מחכה לכן,

עם המון אהבה
ריקי