מזל טוב,
שמי ריקי דרוקר, B.A בפסיכולוגיה ותקשורת, תומכת לאחר לידה – ייעוץ וליווי אישי לאימהות והורים לאחר הלידה, מנחת סדנאות "בייבי שיר" ומעגלי אמהות ומנחת קורס הכשרת מדריכות בייבי שיר – musical baby bonding ,מדריכת עיסוי תינוקות IAIM, מדריכת מנשאים ונקודת מכירה של "המנשא הנכון" בגבעתיים, מפעילת חוג מוסיקה בגני ילדים,זמרת וכותבת חומרים לגיל הרך,  נשואה ואימא לשלושה בנים מקסימים.
לידת תינוק, היא החוויה הרגשית והמשמעותית ביותר בחיינו וככזו היא יכולה להיות גם חוויה מטלטלת מאוד, אשר תשנה את חיינו ואת העולם כפי שהכרנו עד כה.
כתומכת לאחר לידה:
אשמח להקשיב ולתת מקום לתחושות הבלבול והחששות שלך ושלכם להישמע ולצוף על פני הקרקע, על מנת שאוכל לייעץ, לתמוך, להדריך ולהציג דרכי התמודדות המתאימים לצרכים שלך ובכך להחליף את תחושת הבלבול בידע ופתרונות מעשיים כגון: טיפול בתינוק, יצירת קשר עם התינוק (bonding), תמיכה בהנקה, הדרכה בשינה, טיפול בגזים וטיפול בקשיים השונים שצצו, מתוך מטרה שתוכלו ליהנות מהחיים החדשים שיצרתם לכם.
בפגישות הליווי האישי אני משתמשת במגוון כלים שמסייעים לי לעזור לך באתגרים ובקשיים שלאחר הלידה כגון: קלפי אימון ודמיון מודרך, כמו כן אני משתמשת רבות בעקרונות תוכנית "בייבי שיר" – תוכנית מוסיקלית התפתחותית שמטרתה לייצר ולחזק את הקשר בינך לבין התינוק.
כמנחת סדנאות בייבי שיר ומעגלי אימהות: אשמח לתת לך ולכם מענה לצורך בפעילות התפתחותית מוסיקלית וחווייתית עם תינוקכם וכן גם ביצירת סביבה תומכת של אימהות.
כמנחת סדנאות עיסוי תינוקות בשיטת IAIM אשמח ללמד אתכם את רזי העיסוי לתיניקות ולעזור לכם לייצר חוויה מיוחדת במינה של היקשרות לתינוקכם.
כמדריכת מנשאים ונקודת מכירה של "המנשא הנכון" בגבעתיים אשמח לעזור לכם למצוא את המנשא הנכון עבורכם.
מחכה לשמוע ממכם ולעזור לכם להפוך את החוויה המשמעותית ביותר שלכם לחוויה החיובית ביותר שלכם.
עם המון אהבה,
ריקי דרוקר

ליצירת קשר:
Rikidruker41175@gmail.com
054-7724266