מרינה גולדנברג

ריקי החלה את תהליך הליווי עוד כשבוע לפני הלידה הראשונה שלי, כך שלא ידעתי למה לצפות והיו לי המון שאלות ותהיות במיוחד לנוכח העובדה שבתנו -שיר היא התינוקת הראשונה במשפחה משני הצדדים. ריקי הפיגה חלק גדול מהחששות , נתנה עצות מועילות וענתה על כל השאלות שהעלתי, וגם כשלא הייתה לה תשובה על המקום היא תמיד חקרה את הנושא והפנתה אותי למקומות בהם אוכל לקבל תשובה. מעבר למפגשים השבועיים, ריקי תמיד היתה זמינה גם בטלפון וסמסים לכל שאלה. אך מה שהיה הכי בולט היא האכפתיות וההתעניינות של ריקי שעזרה לי להתעודד גם בימים מייאשים לאחר לילות ללא שינה. אז תודה לך ריקי על הכל!

Lisa

 We had so much fun in Ricky's babyshir class this morning! I think Catie might have her dad's musical talent :-) definitely looking forward to more :-) thanks Ricky!

שאולי ושירלי

ריקי יקרה, זכינו לליווי האישי שלך לאחר לידתה של הילה בתנו הראשונה ועל כך אנו מודים לך מכל הלב. תודה על המקצועיות, הנעימות, התמיכה, האוזן הקשבת, הטיפים הנפלאים ועל המסירות שהבאת. אני חושבת שכל משפחה, בטח ובטח חדשה, תוכל לזכות מהחיבור איתך. תודה על הכל! באהבה: שאולי, שירלי והילה.

ריקי יקרה,
עוד בזמן ההיריון עזרת לי, תמכת בי ועודדת אותי גם כשהיה לי קשה. ואחרי הלידה גם דאגת לי לאוכל, והענקת לי תמיכה רגשית והסברים איך לטפל בתינוק שלי, איך להרגיע אותו ובזכותך גם יכולתי לנוח, קילחת אותו, ולימדת אותי הרבה דברים שלא ידעתי על גידול ילדים. מאוד נקשרתי אלייך ועד היום אנחנו חברות ואני מרגישה שאני מתגעגעת אלייך ואני רוצה עוד פגישות איתך.
אני ממליצה עלייך בחום את אחת ויחידה ואין כמוך, מיוחדת מקסימה ואוהבת את כולם.
ואוהבת אותך מאוד.
רלין וייס

רוצה להמליץ מכל הלב על ריקי. ריקי הגיעה אליי הביתה לפגישה לאחר לידה. הרגשתי איתה ממש בנוח למרות שכלל לא הכרתי אותה לפני הפגישה. שיתפתי ,פרקתי.. והיא הייתה אוזן קשבת . קיבלתי ממנה כלים להתנהלות עם בתי והעברתי שעתיים בנועם והרגשה שאני לא לבד. תודה ריקי!
שימרית גולדשטיין